Ekipçe diyetteler

Ekipçe diyetteler


Leziz yemeklerin yapıldığı sabah programlarından biri de Digiturk Turkmax’ta hafta içi her gün yayınlanan Her Şey Tadında. Magazin haberlerinin değerlendirildiği programda, yemekler şef Eyüp Kemal Sevinç’ten.

Tabii sette gün boyu nefis yemeklerin kokusu tüttüğü için, ekip ‘Program bitse de artık yemeye geçsek.’ diye dakika sayıyor. Daha doğrusu sayıyordu. Çünkü şu anda hepsi diyette.

Özellikle sunucu Sena Keçeli ve yönetmen İdil Olgaç bu konuda çok kararlı. Keçeli, programın başladığı 3 yıl öncesinden bu yana 10, Olgaç 7 kilo almış. “Eyüp’ün güzel yemekleri bize çok pahalıya patlıyor”, diyorlar. Neyse ki diyetisyen kontrolünde kilo vermeye başlamışlar ama bu süreçte ne çektiklerini bir onlar biliyor. Öyle ki birkaç hafta öncesinde Sevinç’in “üç katlı çikolatalı pasta”sını yiyemediği için Olgaç’ın gözünden yaş gelmiş. Ekipte en çok zorlananlardan biri de yapım asistanı Zeynep Karlıtepe. Sevinç’in yemeklerini tatmaktan 7 kilo almış. Ekip diyetiyle 6 kilosunu vermiş. Erkekler ise durumdan memnun. Sunucu Jess Molho, “Her gün 40 dakika spor yapıyorum. Bu yüzden dilediğim kadar yiyebiliyorum.” diyor.

Program editörü Turhan Alyakut ise ne kadar yese de kilo almayanlardan. Ekibi çatlatırcasına Sevinç’in yemeklerinden doyasıya yiyor. Onların diyette olması da keyfine keyif katıyor. Savaş Ergen şansızlardan. Birkaç ay önce yüz kilonun üzerine çıkmış. “Göbeğimden ayakkabılarımın bağcıklarını bile bağlayamıyordum.” diyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir