En güzel bikiniyi siz giyin

Yaz aylarında güzel olmak ve güzel gözükmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olan kadınlar var aramızda. O zaman bu sene en güzel bikiniyi biz giyiyoruz, şimdi zayıflama zamanı! Uzmanlara göre zayıflamak için önce en önemli madde inanmak. Önce kendinize inanın ve bir gün belirleyin, o gün diyete başlayın.

Diyete başladığınız gün öğünlerinizi azaltın, sabah kahvaltıda az çorba, 1 dilim ekmek ve 5 zeytin, 1 dilim peynir, kırmızı biber (acı olmayan) ve salatalık dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinizde yine az çorba ve et tüketiyoruz. Ertesi gün öğle yemeğinde balık ya da tavuk yemelisiniz. Sonra ki günlerde de baklagille öğle öğününüzü geçirin.

Akşam yemeği kesinlikle saat 7’ye kadar yenmiş olmalı. Eğer kaçırdıysanız bu saati çok ama çok az yemek tüketin ve asla ekmek yemeyin. Çorbanız az, yemeğiniz sebze olmalı ya da ton balıklı bir salata. Bu şekilde beslenirken günde 1-2 litre su içerken bunu 3-4 litreye yükseltin.

Bit kaç hafta içerisinde bir kaç beden inceldiğinizi kendi gözlerinizle göreceksiniz ancak kesinlikle bu plana uyun!

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir