EN kilolu şehir Ankara!

EN kilolu şehir Ankara!


Yavaş yavaş 2012 yılının raporları ortaya çıkmaya başlıyor. Bu yıl içerisinde obezite hakkında problem yaşayan ve bu konu hakkında bilgi almak isteyen şehirlerin başında Türkiye’nin başkenti Ankara geliyor. Bu yıl Ankara İstanbul’u geride bırakıyor.

Google mühendisleri ileride arama sonuçları sağlık problemi yaşayan bölgeleri tespit etmek kullanmayı planlıyor. Aslında değerler şimdiden geçerli ve oldukça net. Ülkemizde 2012 yılında obezite hakkında arama yapan ve bilgi almak isteyen şehirlerin listesi çıkarttık. Obezite hakkında Google üzerinden en çok bilgi almak isteyen şehir başkent Ankara.

Aramalar genelde ihtiyaçlar doğrultusunda yağıldığı için, bu sonuç obezite problemi yaşayanların Ankara’da daha çok olduğunu ortaya çıkartıyor.  İşte obezite hakkında en çok arama yapan şehirler;

Ankara
     100
İstanbul
     89
İzmir
     84
Adana
     77
Bursa
     62
Antalya
     58

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir