Ender Saraç'tan zayıflama çayı

Ender Saraç’tan zayıflama çayı


Ekranların merakla izlenen ve takip edilen ismi Ender Saraç, verdiği önerilerle bir çok kilo problemi yaşan kişilere yardımcı oluyor. Her zaman ilgi gören zayıflama çayları konusunda Ender Saraç’ın da bir öneri var. Denemekte fayda var.

Ender Saraç’tan zayıflama çayı denildiğinde herkes heyecanlanıyor çünkü verdiği öneriler hep işe yarıyor. Gün içerisinde kendinize biraz zaman ayırıp bu çayı hazırlayın ve fazla kilolardan kurtulun.

Bu zayıflama çayının adı beşi bir yerde. 1 tatlı kaşığı mate yaprağı, 1 tatlı kaşığı biberiye, 1 tatlı kaşığı kekik, 1 tatlı kaşığı funda yaprağı ve 2 tatlı kaşığı yeşil çay ile beşi bir yerde zayıflama çayını meydana getiriyor.

Hazırlanışı işe şöyle; 1 litre kaynar suya malzemeleri koyun, kaynattıktan sonra 20 dakika demlenmeye bırakın. Sonra süzerek ister sıcak olarak ister soğuk olarak için. Biraz limon sıkarak tatlandırabilirsiniz. 3 gün içerisinde kilo farkını ve etkisini hemen göreceksiniz.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir