Eva Herzigova Doğumdan Sonra Yine Formda

Eva Herzigova doğumdan sonra yine formda

Dünyanın en iyi ve en güzel mankenlerinden Eva Herzigova doğumundan sonra ilk kez görüntülendi. Formuna hızla geri dönmeye başlayan 38 yaşındaki güzel manken Eva Herzigova korumayı başardığı fiziğiyle beğeni toplamaya devam ediyor.

İki ay önce ikinci bebeğini dünyaya getiren 38 yaşındaki Herzigova, korumayı başardığı fiziğiyle beğeni kazanıyor. İtalya’nın Varigotti bölgesinde sevgilisi Gregorio Marsiaj ve çocukları George ve Philippe ile birlikte tatil yapan Herzigova, rengarenk bikinisiyle tüm bakışları üzerinde topladı.

 

İkinci çocuğu Philipe’i 13 Mart’da dünyaya getiren Herzigova, Elle dergisine verdiği röportajda anne olduktan sonra hayatının tamamen değiştiğini söylemişti.

“Bir manken olarak tıpkı göçebeler gibi yaşıyorduk. Sürekli çalışma, ev yerine otel odaları, yemek pişirmek yerine oda servisini aramak vardı” diyen Herzigova anne olduktan sonra bütün bunların farklılaştığını söylemişti. Herzigova “Anne olmak hayatımı iyi yönde değiştirdi” diye konuşmuştu.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir