Evli kadının kilo problemi

Evli kadının kilo problemi


Ülkemizdeki standartları ele alacak olursa evli kadınların daha kilolu olduğu ortaya çıkıyor. Buda bir çok kadının korkusu ama alınabilecek önlemler sayesinde evlendikten sonra kilo almamanız kesinlikle mümkün. Şimdi hemen iş başına.

Evli kadınların alışkanlıkları eşleri yüzünden değişebilir ancak bu kilo almak için bir mazeret değil. Kadınların yaptıkları en büyük hatalardan biri kilo aldıkları için daha az yemek yemeleri. Atlanan öğünler, açlık hissinden dolayı abartılan atıştırmalıklar ve abur cubur yiyecekler aslında siz anlamadan size kilo aldırıyor.

Beslenme uzmanlarına göre birlikte mutfağa giren çiftler genelde ihtiyaçları olan besinleri değil kendi isteklerine göre yemekler yapıyorlar ve hazırladıkları yemekleri iki eşit porsiyon şeklinde tüketiyor. Bu nedenle kilo almamak mümkün değil. Herkes birey kendine öz menü hazırlamalı ve kendi standartlarında tüketmeli.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir