Farklı kombinler oluşturmayı deneyin!

Farklı kombinler oluşturmayı deneyin!

Sitemiz imaj koçu İrem Uğursoy, kıyafet alırken yapılan hataları açıklamaya devam ediyor. Bu ipuçları ile az kıyafetle çok çeşit sahibi olabilirsiniz.

Geçen haftaki yazımda gardırop hazırlarken yapılan önemli 3 hata hakkında bilgiler vermiştim. Bugün ise diğer 2 hata neymiş bakalım…

Genellikle dolabınızda ne tür kıyafetler olduğunu unutuyorsunuz. Bu sebepten dolayı da alışverişe çıktığınızda sizde zaten mevcut olan kıyafetlere benzer kıyafetler satın alıyorsunuz.   Sonuç olarak kıyafetleriniz çokmuş gibi dursa da birbirlerine benzedikleri için sanki her gün aynı şeyleri giyiyormuş gibi görünüyorsunuz. Ben bir stil danışmanı olarak, bir kadının her zaman güzel ve şık, gittiği yerlere göre uyumlu ve en önemlisi de fiziğine, kişiliğine  hitap edecek şekilde giyinebilmesine özen gösteriyorum.

Sadece tek stile bağlı kalıyorsunuz ( çoğunlukla klasik ).  Diğer tarzları gözden geçirmiyorsunuz ve kombin oluşturamıyorsunuz. Her birey için en az 3 farklı tarz oluşturulabilir. Her  tarzın kendine göre renkleri, kumaşları, desenleri, aksesuarları ve oluşturma sistemi vardır. Farklı tarzların sentezinden oluşturulan kombinler orijinal görünmenizi sağlayacaktır.

Yorum kısmında, gardırop oluştururken karşılaştığınız problemleri benimle paylaşabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

İrem Uğursoy

İrem Uğursoy

İmaj Koçu ve Stil Danışmanı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir