Fransız kadınlarının ideal kilo sırlarıFransız kadınlarının ideal kilo sırları
22 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 3.608 kez okundu.

Fransız kadınlarının ideal kilo önerilere Fransız kalmayın çünkü artık sizde bunu öğreneceksiniz. Fransız kadınları nasıl formda kalıyorlar ve genelde hangi yöntemlere başvuruyorlar merak ediyor olabilirsiniz. Bizde bu konuyu sizler için araştırdık.

Fransız kadınlarının formlarını koruma sırları Dukan diyeti! Yani “İstediğin kadar ve istediğin zaman ye!” İnanması zor ama bu slogan ile yola çıkan dukan diyeti uygulayan Fransız kadınlarının sayısı çok.

Dukan diyeti Fransız kadınlarının ideal kilolarını herkesten daha iyi koruklarını gösteren bir tablo çizilmesine neden oldu. Kruvasan, peynir ve şarap tüketimini çok seven Fransızlar nasıl oluyor da ideal kilolarını koruyabiliyorlar.

Beslenme Uzmanı Pierre Dukan kendi ismiyle tanıttığı Dukan diyeti ile Fransızları formda tutuyor. Dukan diyeti bundan 10 yıl önce Fransız damak tadıyla tanıştırıldı. 1,5 milyon Fransız kadını bu diyete bağlı kaldı ve formlarını korudu.

Dukan diyeti nedir aslında Dukan diyeti karbonhidrat sevenler için hiç uygun değil çünkü bu protein diyeti. Yağsız proteinleri, süt ürünlerini, balık ve kümes hayvan etini içeriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git