Genç kadın 177 kilodan 36 bedene düştü

Genç kadın 177 kilodan 36 bedene düştü

Çocukluğundan beri kilolarıyla başı dertte olan 30 yaşındaki Tracy Henderson, sağlık problemleri ile beraber kilo vermeye karar verdi.

177 kiloya dayandığı dönemde nefes darlığı çekmeye başlayan genç kadın tam bir yılda 114 kilo vermeyi başardı. Kilo sorunu nedeniyle mutsuz ve yalnız bir çocukluk geçirdiğinden bahseden Tracy Henderson, mutsuzluğunu bastırmak için tek yaptığı şeyin yemek yemek olduğunu söyledi.

Bir dönem göğüs ağrıları yüzünden doktora giden genç kadına doktorlar kilo vermesi gerektiğini söyledi ve bu durum bir dönüm noktası oldu. Bir yıl önce kilo vermeye karar vererek, spor salonuna yazıldı. Şu an o spor salonunda fitness eğitmenliği yapan kadın, eğitmenler ile beraber sıkı bir egzersiz ve diyet programına başladı. İyi bir azim örneği olan genç kadın, bu program ile kilolarından kurtuldu.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir