Göbek eriten içecekler listesi

Göbek eriten içecekler listenizi hazırlayın çünkü yaz geldi! Zayıflamak için sıvı tüketimi herşeyden önemli bu neden yediklerinizi dikkat ederken içtiklerinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Göbek eriten içecekler sayesinde yaza formda ve zayıf girmeniz mümkün!

Zayıflamaya çalışıyorsanız su içmeniz çok önemli. Yeterince su tüketirseniz vücudunuzdaki zehirli maddeler temizlenir ve tokluk hissiniz artar. Su içmekten sıkılanlar varsa limonlu meyvelerle tatlandırılmış suları tercih edebilir.

Şekersiz olduğu sürece meyve püreleri ve suları zararsızdır. Karpuz, sadece vücudu serinletmek ve sıvı takviyesi sağlamakla yetinmez bununla beraber içerdiği besin değerleriyle sağlığınızın da destekler.

Ananas ve keten tohumunu blender yardımıyla karıştırarak elde edebileceğiniz bir içecek var, şişkinliğe iyi gelir ve oldukça faydalıdır da. Ananasın içerisinde bulunan bir enzim ise proteinin yıkılmasını kolaylaştırır, dolayısıyla hazımsızlığa da iyi gelir.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

One Comment

  1. Avatar
    Cansu Bağcı
    10 Mayıs 2015

    Mazdonoz suyu da göbek eritmek için ideal ben kullanıyorum tadı biraz kötü ama iyi geliyor :)

    Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir