Göbek eriten yiyecekler

Göbek eriten yiyecekler


Yediklerinizin zayıflamanıza yardımcı olmasını istiyor olabilirsiniz. O zaman özel besinler seçerek göbek eriten yiyecekleri günlük besin listenize almanız gerekiyor. Bu önerilerle daha hızlı ve sağlıklı zayıflamak mümkün.

Göbek eriten yiyecekler dediğimiz akla belli başlı meyveler gelir. Örneğin muz  zayıflatıcı ve yağ yakıcı etkisi vardır. İçerdiği potasyum mineraline sayesinde zayıflamaya yardımcı olur Potasyum, metabolizmayı hızlandırıyor ve vücutta ödem tutulmasını engeller ancak çok fazla tüketilmemesi gerekir.

Çilekte size zayıflarken yardım edebilecek meyvelerden biri. Antioksidanlar bakımından zengin olan çilek kalp krizi riskine karşı korur ve yaşlanmayı da geciktirir. Kan dolaşımını hızlandırması ve dokulara kan yoluyla daha fazla oksijen ulaşmasını sağlar. Demir açısından da zengindir.

Meyvelerin dışındaysa yoğurt ilk sırayı alır. Yoğurt fazla kilolara neden olan toksinleri atmamıza yardımcı olur. İçerdiği kalsiyum ve potasyum metabolizma hızınızı % 15 kadar hızlandırır. Ayrıca yoğurt, sindirimi kolaylaştırır, midede ki bakterileri yok eder. Ancak kesinlikle yemekten yarım saat önce yada sonra tüketilmelidir. Yemekle aynı anda tüketilen yoğurt yemeklerin besin değerlerini yok edebilir.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir