Göbek yağlarından bu besinlerle kurtulun!

Göbek yağlarından bu besinlerle kurtulun!


Göbek çevresi yağlarından kurtulmak isteyenler, bu besinler sayesinde fazla kilolarınız ve göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Zeytinyağı: Zayıflama sürecinde de olsa vücudunuzun bir miktar yağa ihtiyacı var. Yağ seçimini de muhakkak zeytinyağından yana kullanın. Zeytinyağı, tokluk hissi verdiği için zayıflamanıza da yardımcı olacaktır.

Kuru yemiş: Diyetlerin can kurtaranı olan badem, ceviz, fındık gibi kuru yemişler; karın bölgesinde incelme sağlıyor. Açlık krizlerinde bir avuç kuru yemiş tüketmek zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Baklagiller: Lif değerleri oldukça yüksektir. Aynı zamanda düşük kalorili olan baklagilleri haftada bir kez de olsa tüketmek, zayıflamanızı kolaylaştıracaktır.

Çilek, ahududu, yaban mersini: Ara öğünlerde tercih edebileceğiniz küçük kırmızı meyveler, bol lif içerdiği için göbek yağlanmasına engel olur.

Yulaf: Özellikle kahvaltılarda tüketebileceğiniz yulaf, kan şekerinizi dengeleyecektir. Tokluk hissi sağlaması nedeniyle, zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir