Gülşen şimdi de kilo alamıyor!

Gülşen şimdi de kilo alamıyor!


Ünlü şarkıcı Gülşen hakkında bir çok haber yayınlandı, genelde hepsi formda kalma sırları ve nasıl zayıfladığı hakkındaydı ancak Gülşen’in şimdi başı kiloları ile dertte. Ancak bu sefer Gülşen fazla kiloları ile değil, az kilosuyla baş etmeye çalışıyor yani Gülşen daha fazla zayıflarsa anoreksiya olabilir!

Gülşen’in spor hocalığını yapan Barış Çunguroğlu, sekiz yıldır birlikte çalıştığı şarkıcı Gülşen ile yollarını ayırdı. Başarılı spor hocası Barış Çunguroğlu Gülşen’in artık kilo alamadığını ve beslenme sorunları yaşadığını söyledi.

Barış Çunguroğlu Gülşen için endişelendiğini de belirterek şunları söyledi;

“Son dönemde uyguladığı beslenme şekli kesinlikle benim tavsiyem değildi. Sporcu insan profesyonel beslenir, kendini aç bırakmaz, aksi takdirde istenmeyen sonuçlar doğabilir.

Ona ‘Bu beslenme şekliyle artık spor yapamazsın. Senin beslenme problemin var. Birçok insan bu yüzden anoreksiya hastalığına yakalanıyor, senin de böyle olmandan korkuyorum. Acilen normal beslenme koşullarına geri dön’ dedim. Üç hafta önce, kariyerimi göz önüne alarak, bu şartlar altında kendisiyle çalışamayacağımı söyledim.”

Kaynak: ntvmsnbc

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir