Hızlı kilo verdiren Diet Tube yöntemi

Hızlı kilo verdiren Diet Tube yöntemi


Çeşitli diyet programlarını, egzersizleri deneyip bir türlü kilo veremeyenler, bu zayıflama yöntemi sizin için. Özellikle gelinlerin tercih ettiği Diet Tube, çok kısa bir sürede hızla kilo vermenizi sağlıyor.

Diet Tube, bilimsel bir zayıflama metodu olup 24 günde yaklaşık 10 kilo vermenizi sağlıyor. Burundan beslenmeye dayanan bu yöntem, burundan mideye ağrısız bir şekilde gönderilen tüp ile sağlanıyor. Hastaneye yatmayı gerektirmeyen bu çalışmada protein kullanıldığı için kas kaybını önlüyor.

Aşırı kilolular için aşamalı bir tedavi uygulanıyor. Mideye gönderilen tüp sayesinde tokluk hissi oluşuyor ve bu yemenizi kısıtlıyor. Böylelikle çok daha hızlı ve rahat bir şekilde kilo veriyorsunuz.  Verilen bu kiloların geri alınmaması için, sonrasında spor ve düzenli beslenme ile destekliyorsunuz.  24 gün kalan tüp, ince olması dolayısıyla rahatsızlık hissi vermiyor.

Böbrek yetmezliği olanlar, insülin kullananlar, karaciğer ve kalp problemi olanlar için bu yöntem önerilmiyor.

2 hafta ara ile 6 ayda en çok 3 kez uygulanabiliyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir