Hürrem Sultan’ın fazla kilolarıHürrem Sultan’ın fazla kiloları
4 Mayıs 2011 tarihinde eklendi, 3.981 kez okundu.

Beğenilerek izlenen Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem’i Meryem Uzerli fazla kilolarıyla gündemdeydi.  Hürrem Sultan roluyle ekranlarda beğenilerek izlenen Meryem Uzerli, yönetmenin yönlendirmesi ile hızlı zayıflama kürünü denemiş ve hızlı bir şekilde kilo vermeyi başarmış.

 

Yapımcı Şirketin sıkı kontrolleri altında olan Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem’i Meryem Uzerli bir otelin suitine yerleştirilerek diyetini gerçekleştirmesini sağlamış.

 

Muhteşem Yüzyıl’ın Koordinatörü Nermin Eroğlu’ Hürrem Sultan  yani Meryem Uzerli hakkında konuşulan bu zayıflama haberleri hakkında açıklama yapmış;  “Meryem’e Cihangir’de bir ev tuttuk, orada kalıyor. Dizi sesli çekiliyor. Meryem, Almanya’da yaşayan biri olduğu için Türkçe konusunda sıkıntısı var. O yüzden sürekli senaryo okuyup, ezber yapması lazım. Daha rahat etmesi adına, otelde de bir suit ayarladık ona. İstediği zaman otelde, dilediği zaman evde kalıyor. Meryem’in biraz daha zayıflamasını ve öyle kalmasını istediğimiz doğru. Meryem de istiyor bunu. O yüzden diyetisyeninin verdiği rejim listesine ciddi ölçüde uyuyor.”

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git