Kadın için kolay zayıflama yolları

Kadın için kolay zayıflama yolları

Vücut yapıları, doğurganlık hormonları ve belli dönemlerde standart yaşadıkları sağlık çeşitlilikleri yüzünden kadınların kilo alıp vermesi daha hızlı gerçekleşir. Buda demek oluyor ki kadınlar erkeklerle karşılaştırıldığında daha hızlı kilo almaktadır.

Ne kadar hızlı kilo alınsa da kadın için kolay zayıflama yolları da kesinlikle vardır. Özellikle kadın metabolizmasında hamur işi besinler hemen kilo yapan besinlerin başında yer alır. Erkekler yapıları gereği daha hareketli ve daha enerjiktirler. Bu nedenle kadın ile erkek arasındaki hareket genişliği farklıdır. Bu nedenle spor salonlarında da farklı programlar uygulanır.

Kadın için kolay zayıflama yolları arasında bol egzersiz ve bol su tüketimi de vardır. Egzersiz sadece sporla değil bol bol yürüyerek te gerçekleştirilebilir. Ancak yine de rahat elbiseler ve spor malzemeleri ile yapılan egzersizler daha hızlı sonuçlar verir.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

One Comment

  1. Avatar
    kısa sağlık bilgileri
    20 Ocak 2016

    teşekkürler dikkatlice okudum emeğinize sağlık takipteyim sizi

    Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir