Kalori yakma yolları

Kalori yakma yolları


Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu kalori yakmanın en güzel yollarını açıklıyor. 1 bardak suya 1 tam limon sıkarak günde 1 defa içilmesi metabolizmayı hızlandırır, yağların yakılmasına yardımcı olur. Bitkeler sağlıklı zayıflamada büyük rolü oynar.

Ayrıca aynı gün içersinde 1 tane kabuk tarçın çayı içilmesi de kandaki şekerin dengelenmesinde ve yağ yakımında yardımcı olacağını belirtiyor. Eğer herhangi bir mide, bağırsak problemi yoksa bunların aç karnına içilmesini öneriyor.

Zayıflama programına ihtiyaç duyan kesim genelde kadınlar olmaktadır. Kadınlarda ise genelde kadınlık hormonlarında problem olduğunu vurgulayan Prof. Dr Saraçoğlu, hormon problemi yaşayan kadınlarda kilo verme konusunda zorluk çektiklerini belirtiyor. Bunun için yılda 3-4 defa 21 günlük aslan pençesi çayını içmelerini öneriyor. Yalnız bu çay içilirken adet günlerinde kullanılmaması gerekir. Prof. Dr Saraçoğlu bu çay kadınlık hormonlarını mükemmel bir şekilde dengelediğini belirtiyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir