Kilo vermek aslında çok kolay

Kilo vermek aslında çok kolay

Zayıflamak için onlarca diyet ve öneriye göz atmış olabilirsiniz. Hiç biri de işe yaramamış olabilir. Bu vazgeçmek anlamına gelmesin çünkü vücudunuzun yanıt vereceği yöntemler kesinlikle var. Her bünye her diyete cevap vermek ama beyniniz ona hükmedebilir.

Zayıflarken önce kesin kararlı olmalısınız aksi takdirde kilo vermek hayal olabilir! Önce “kilo vermek istiyorum ve vereceğim” demelisiniz. Yapılan araştırmalar da beyin gücü ile yapılan bir çok örnek ortaya çıkıyor. Her konuda olduğu gibi kilo verme konusunda da kararlı olmak zorundasınız.

Önce yediklerinizi ele alın. Tam porsiyon menüler artık tarihe karışmalı. Midenizin 300 gram ile dolduğunu bilmeniz yeterli olur herhalde. Çok yememek için gün içinde bolca su için. Ancak içeceğiniz bu suyu da dikerek bir kerede içmemelisiniz. Aksi takdirde mideniz büyür ve bir anlamı kalmaz. Suyunuzu yudum yudum günde 3 litre için.

Zayıflamak için bol su tüketimi ve yemek öğünlerinizi yarı yarıya düşürmek ilk adım olabilir ve bu sayede hızlı olmasa da sağlıklı ve kolay kilo verebilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir