Kim Kardashian formunu nasıl koruyor?

Kim Kardashian formunu nasıl koruyor?

Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian, Türkiye’nin hızla büyüyen fitness şirketi sayesinde fazla kilolarından kurtuluyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen fitness şirketi olma unvanına sahip İngiltere kökenli JATOMI Fitness Türkiye, bir çok ünlü ismi zayıflatıyor. Zayıflama yönetmi olarak Mora Terapi’yi kullanıyorlar. Bu terapi ilk seanstan itibaren etkili oluyor. Seansa girende acıkma hissi azalıyor. Özellikle kilo vermek isteyenlerin vazgeçemediği tatlıdan vazgeçilmesini sağlıyor.

Mora Terapi yönteminde tatlı ve karbonhidrat gibi gıdaların anti-frekansı, akupunktur noktalarından kişiye yükleniyor. Bu aşama siz uykuda iken gerçekleşiyor. Bu nedenle herhangi bir acı hissi olmuyor. Uyandığınızda da açlık hissiniz yok oluyor.

Mora Terapi yöntemi ile birlikte dengeli beslenme seansları da yapılıyor. İkisi beraber çok daha etkili ve hızlı bir sonuç sağlıyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir