Kim Kardashian nasıl formda kalıyor ?

Kim Kardashian nasıl formda kalıyor ?

Hollywood ünlülerinden Kim Kardashian aldığı hızlı kiloları hızla vermesiyle gündeme gelmeye başladı. Şükran gününde 2 kilo aldığını ama aynı hızla geri verdiğini söyleyen güzel model nasıl hızlı kilo verdiğini açıkladı. Hollywood ünlülerinden Kim Kardashian’in nasıl formda kaldığını öğrenelim.

Kim Kardashian tüm dünyanın yakından takip ettiği isimlerden biri. Aldığı kilolar da herkes tarafından anında fark edilip gündeme oturabiliyor. Ünlülerin kilo alıp vermeleri her zaman konu olmuştur. Ama asıl merak edilen nasıl bu kadar hızlı kilo verdikleri. Kim Kardashian aldığı bir kaç kiloyu nasıl geri verdi bu haberimizde bu konudan bahsediyor olacağız.

1- Devam etmeyin
“Evet hepimiz özel günlerde bazen yemeği fazla kaçırabiliyoruz. Fakat gün bittiğinde elinizde ne varsa yemeği bırakın. Çünkü artık özel bir gün kalmadı. Şimdi yediklerinizi dengeleme zamanı.”

2- Biraz egzersiz yapın
“Spor salonuna gitmek için asla üşenmeyin. 1-2 gün keyif yaptığınız ve istediğiniz her şeyi yediniz. Şimdi acısını çıkarmak için günde en az 1 saat egzersiz yapın.”

3- Salon arkadaşı bulun
“Spora giderken motive olmak en önemlisi. Yanınızda szinle birlikte motive olmuş ve form tutmaya kararlı bir arkadaş edinin. Benim salon arkadaşım ise tabii ki Kourtney.”

4- Kendinizi sıkmayın
“Tamam 1-2 gün içinde 1 kilo almış olabilirsiniz. Fakat gün aşırı tartıya çıkıp psikolojinizi kötü yönde etkilemeyin. Yılbaşına kadar aldığınız kiloyu da mutlaka verin.”

5- Daha fazla su için
“Gün içinde mutlaka 8-9 bardak su için. Alkol ve kafein almışsanız, 10 bardağa kadar çıkmalısınız.”

Kaynak: kadinvekadin.net

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir