Kıvanç Tatlıtuğ 7 kilo daha verdi!

Kıvanç Tatlıtuğ 7 kilo daha verdi!


Kıvanç Tatlıtuğ son dizisi Kuzey Güney için verdiği kilolarla zaten çok tepki almıştı. Daha fazla kilo vermeyeceğini düşünen hayranları yanıldı! Kıvanç Tatlıtuğ “Kuzey Güney” için 13 kilo vermişti, yeni sinema filmindeki rolü gereği 7 kilo daha verince tanınmayacak hale geldi. Verdiği kilolar yüzünden hayranlarından büyük tepki toplamaya başladı bile.

Reyting rekorları kıran Kuzey Güney dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ bu dizi için düzenli spor ve diyet yaparak 13 kilo vermişti. Yakışıklı oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı “Kelebeğin Rüyası” filmi için 7 kilo daha verdi ve neredeyse tanınmayacak hale geldi. Artık diyet yapmadığını belirten oyuncu kilo vermeye devam ediyormuş. Zonguldak’ ta çekimleri devam eden filmde Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat ve Belçim Bilgin Erdoğan’la başrolleri paylaşıyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir