Pazartesi alınan kararlar zayıflatıyorPazartesi alınan kararlar zayıflatıyor
19 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 1.931 kez okundu.

Her işte olduğu gibi zayıflamak içinde Pazartesi günü bir başlangıç olabilir. Şimdi karar verme zamanı ve bu Pazartesi zayıflamak için ilk adımı atabilirsiniz. Sağlığınızı geri kazanma zamanı geldi de geçiyor bile.

Pazartesi ofise vardınız ve hala aynı sorunlar, giydiğiniz elbiseye yakışmamak, mide problemleri veya diğer sağlık sorunları. Artıklar bunları sonlandırıyoruz çünkü bugün diyet programına başlıyoruz.

Ofise gittiğinizde yağlı açma, simit ve poğaçaları hemen başlarına verin, asla tüketmeyin. Gidip kepekli bir sandwich alın, içinde domates oeynir ve salatalık olması yeterli. Yanına taze sıkılmış bir portakal suyu. Öğlene kadar acıkacaksınız evet ama çözümü ara öğüne başlamak. Ofiste tüketilebilen en kolay ara öğün mısır gevreği. Sütsüz de tüketebilirsiniz.

Öğle yemeğinizi bugünlük aynı şekilde yiyin ama hepsi yarım porsiyon olsun. 1 dilim ekmekte yeterli bugün size. Saat 4 gibi kendinize farklı bir ara öğün bulmanız lazım. Öğle yemeğine çıktığınızda kuru kayısı alabilir ve sindirim sisteminizi rahatlatabilirsiniz. Maksimum 5 adet yemelisiniz.

Akşam yemeğinde ise yine bugün size karışmıyoruz ama yine yemeklerin hepsi yarım porsiyon, çorba bile!  Akşam 7den sonra da hiç bir şey yemiyoruz, meyve de yemiyoruz! Gün boyunca da bol bol su tüketiyoruz. 3 gün bu tempoyla giderseniz 1 hafta sonunda sadece bu kadar basit yöntemlerle bile bir kaç kilo verebilirsiniz.

Sitemizde siye uygun bir diyet olabilir, zayıflatan diyetler bölümüne göz atmak için tıklayın. Eğer bir diyetisyen kontrolünde zayıflamak istiyorsanız sitemiz diyetisyenleri sizi bekliyor, diyetisyenler listemize göz atmak için tıklayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git