Pelin Öztekin, 53 kilo verdi

114
Pelin Öztekin, kendi çabaları ile 30 kilo verdi
Pelin Öztekin, kendi çabaları ile 30 kilo verdi

Çok Güzel Hareketler ve Doksanlar dizisinin sempatik oyuncusu Pelin Öztekin, yeni hali ile görenleri şaşkına çevirdi.

Yıllardır kiloları ile karşımızda olan yetenekli oyuncu, 6 ayda 53 kilo verdi. Yıllarca diyetisyene giderek zayıflamak için uğraşan oyuncu, sonunda tüp mide ameliyatı ile kilolarından kurtuldu. Bu süreçte çok fazla diyetisyene giden Pelin Öztekin, beslenme düzeninin nasıl olması gerektiği, neler yemesi gerektiği gibi konularda yeteri kadar bilgi sahibi olduğunu, bu nedenle bu sefer diyetisyene gitmediğini söyledi. Kesin çözüm olarak tüp mide ameliyatını tercih etti.

 Tiroid rahatsızlığı olan sempatik oyuncu, artık hamburger yerine salata, ızgara ürünler tüketen oyuncu, ara öğün olarak meyve ve sebze tüketiyor. Hiç aç kalmamaya çalışarak, haftanın 5 günü 2 saat süreyle spor yaparak sıkılaşıyor. Ameliyat nedeniyle şimdilik yüzme ve yürüyüş yapıyor, zaman içinde pilatese de başlayacağını belirtiyor.

Yeni hali ile görenleri şaşkına çeviren Pelin Öztekin,  yeni haline gelen tepkilerden dolayı oldukça mutlu. Bu tepkiler sayesinde motive olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, 25 kilo daha vermeyi hedefliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here