Pınar Altuğ 36 beden oldu

Pınar Altuğ 36 beden oldu

Ekranların sevilen ismi Pınar Altuğ her zaman güzelliği ve fiziği ile herkesi kendine hayran etti. Formunu korumaktan asla vazgeçmeyen güzel oyuncu kıskananları çatlatacak gibi çünkü Pınar Altuğ artık 36 beden olduğunu açıklamış. Peki bunu nasıl başarıyor ?

6 ayda 5 buçuk kilo vererek 36 bedene düşen Pınar Altuğ iğne ipliğe dönmüş. Tartı üzerinde 5- 5 buçuk kilo eksildiğini fakat çok fazla ağırlık çalıştığı için fazlalıkların kasa dönüştüğünü, ağırlık çalışmasaydı belki bu oranın 8-8 buçuk olabileceğini açıklamış. Haftada 1 gün pilates, 2 gün ağırlık çalışıyormuş bunlara artı olarak bisiklet ve benzeri kondisyonları yaparak sıkı bir vücuda kavuşmuş.

Yediklerine çok dikkat ettiğini söyleyen Altuğ, evde yemekleri kendisinin yaptığını ve çoğunlukla zeytinyağlı yemekler pişirdiğini söylüyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

One Comment

  1. Avatar
    Öykü
    24 Ocak 2016

    60 kiloyu 10 kilo fazlam var 1600 günlük almam gereken kalori kaç kalori almam lazım 10 kilo vermem icin

    Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir