Reyhan otu ile zayıflayın

Reyhan otu ile zayıflayın

Reyhan otu ile zayıflama önerisini ilk kez duyuyor olabilirsiniz çünkü yeşil çay gibi popüler değil. Ancak reyhan otunun etkisi yeşil çaydan daha çok. Evet yanlış duymadınız, reyhan otu ile yeşil çaydan daha çok yağ yakıp kilo vermeniz mümkün.

Hak arasında reyhan otu fesleğen, peslan, ırıhan, rahan gibi isimlerle de bilinir. Reyhan otu sindirim sistemini ciddi derecede hızlandırır. Ayrıca sinir sistemine de iyi gelir, gevşetir ve rahatlatır. Kilo sorunu yaşayanlar hazımsızlık da çekiyor olabilirler. Yeşil çaydan daha etkili bir yöntemdir reyhan otu.

Reyhan otunu günde 3 kez tüketebilirsiniz. Çayın bekletildiğinde tadı daha güzel olur. Yeşil çay gibi tadı acı olmaz, oldukça da güzel kokar. Gaz söktürür ve mideyi rahatlatır, bu konularda oldukça etkili bir ottur.

Ayrıca yeşil çaydan daha ucuz ve bulunması da kolaydır. Sadece zayıflama değil anne sütüne de etkisi vardır. Anne sütünü artıran bitki çaylarından biridir.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir