Selülit için kesin çözümler!

Selülit için kesin çözümler!


Özellikle kadınların başının belası selülit için kesin çözüm sağlayan bazı öneriler bulunmakta. Hiç denemediyseniz kesinlikle göz atmanızda fayda var.

Selülitten rahatsızsanız ve kurtulmak istiyorsanız size bazı beslenme önerileri sunabiliriz. Çinko bakımından zengin olan deniz ürünleri, süt, sarımsak ve bezelye tüketmelisiniz. Bakır zengini olan tavuk, yumurta, kabuklu deniz mahsulleri, mantar, pırasa, sarımsak, bezelye, limon, armut ve avokado besinleri de tüketmeniz gerekiyor. Selenyum bakımından zengin olan besinlerde önemli, örneğin; et, balık, yumurta, ıspanak, mantar, pırasa. C Vitamini de bol bol almalısınız. Maydanoz, kivi, portakal, limon ve çilek tüketerek selülite meydan okuyabilirsiniz. Selülit giderici bu besinlerle selülitler nasıl geçer diye düşünmenize gerek kalmadan selülit tedavisini kendiniz uygulamış olacaksınız.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

One Comment

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir