Seray Sever Günde 7 Öğün Yiyerek Zayıfladı

Seray Sever 3 ayda 10 kilo verdi


Başarılı ve seksi oyuncu Seray Sever son günlerde verdiği kilolarla konuşuluyor. Seksi oyuncu aslına kiloları ile pek fazla gündeme gelmemişti ancak kilo problemi olduğu ortaya çıktı. Zayıflama sırrının da günde 7 öğün yemesi olduğu öğrenildi.

Seksi oyuncu Seray Sever 3 ayda her gün 7 öğün yiyerek zayıfladığını söyledi, merak edilen açıklama buydu ancak kaç kilo verdi? 3 ayda 65 kilodan 55 kiloya kadar zayıflayan Seray Sever organik beslendiğini ayrıca yemekleri kendisinin yaptığını belirterek, “İşin prensibi çok sık ama azar azar yemek. Kendimi kısıtlamıyorum, tatlı da yiyorum ama hiçbir zaman ölçüyü kaçırmıyorum” dedi.

 

Seksi oyuncu zayıflama sırrının aslında bir sır olmadığını açıklamış oldu. Az ve sık yemek yiyerek zayıflamak mümkün. Bunun en yeni örneği de Seksi oyuncu Seray Sever oldu.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir