Şıklığınızı şapka ile tamamlayın

Şıklığınızı şapka ile tamamlayın

Sitemiz stil danışmanlarından İlkay Çoruhlu, sonbahar-kış aksesuarlarından şapkayla kıyafetlerinizi nasıl kombinleyebileceğinizi gösteriyor.

Merhaba sevgili okurlar,

Bu haftadan itibaren sezon modası aksesuarları nasıl ve ne ile kombinleyip kullanabileceğimize değineceğiz, şapka, panço, deri detaylı aksesuarlar gibi..

Bu hafta şapkadan başlayalım. Şapkanın her türü ve her rengi 2014 – 2015 sonbahar ve kış aylarında çok popüler oldu, geniş kenarlı romantik şapkalar, kepler, asker şapkası modelli olanlar , her türlü şapka vitrinlerde ve sokaklarda.

Şapka aksesuarını kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta şapkanızı çok hareketli bir mont ya da palto ile kombin etmemek, bunun yerine düz inen, akıcı bir kumaştan olan, tek renk, ve mümkünse dizde ya da dizin aşağısında biten üstleri tercih edin.

Şapkanızın rengi ile üzerinizdeki kıyafet rengi arasında benzerlik olursa romantik bir görünüm fark olursa spor şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin; şapkanız siyah paltonuz gri olabilir, bu durumda romantik bir görünüm yakalarsınız, bunun yanı sıra paltonuz gri ya da siyah şapka aksesuarınız bordo ya da kırmızı olabilir, bu durumda da spor şık görünürsünüz.

Ayrıca şapkanızı kısa bir montla kombin etmeyi düşünüyorsanız, bele oturan ve hafifçe bollaşarak kalçalarınızdan dizinize kadar uzanan hafif kloş bir etek kullanın çok şık duracaktır.

Şapka çok dikkat çekici ve şık bir aksesuar, mutlak suretle sizin ten renginize ve yüz şeklinize uygun bir model bulabilirsiniz, trendlerden uzak kalmayın ve bu aksesuarı kullanmayı siz de deneyin.

Herkese mutlu, huzurlu ve başarılı günler dilerim.

Sevgi ve Saygılarımla

DİĞER HABERLER

İlkay Çoruhlu

İlkay Çoruhlu

İmaj Koçu ve Stil Danışmanı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir