Siyahtan sıkılanlar için mode önerisi

Fazla kilolarımızı örtmek için siyah giyinmek iyi bir yöntemdir ancak bir yere kadar. Sİyah giymekten sıkıldıysanız ve artık farklı renklerde elbiseler giymek istiyorsanız sitemiz  Stil ve İmaj Danışmanı İrem Uğursoy size harika bir öneride bulunuyor. Artık siyah giymeye son! Kilolarınızdan kurtulana kadar sizde güzelliğinize güzellik katmaya devam edin.

Siyahtan sıkılanlar için mode önerisi

Siyahtan sıkıldıysanız ve tarzınıza renk katmak istiyorsanız 2015 yılının yeni marsala rengini gözden kaçırmayın. Marsala rengi siyah kullananlar için hem sonbahar-kış hem de ilkbahar-yaz sezonları için çok iyi bir alternatif olabilir. Marsala renginin en önemli özelliği siyaha nazaran daha canlı aynı zamanda ince görünmenizi sağlamasıdır. XXXL bedene kadar marsala rengi elbise, ceket, etek, pantolon ve bluzlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun dışında monokrom ( tek rengi ) bir kombininizi marsala renginde bir çanta veya ayakkabı ile kullanmanız çok güzel görünecektir.

Marsala rengini diğer hangi renklerle kombin edebileceğimizin birkaç örneğini göstermek istiyorum.

Monokrom trendi 2015’te de devam ediyor. Monokrom renkli kombin yaptığınız zaman, aynı rengin daha koyu veya daha açık tonlarını kullanırken, hem daha uzun boylu hem de daha zayıf görüntü kazanıyorsunuz. Monokrom renkleri bir biri ile her zaman uyduğu için bu renklerle kombin yapmak çok kolaydır.

Siyahtan sıkılanlar için mode önerisi

Marsala ve mor rengini bir arada kullandığınız zaman, asil ve şık bir görüntü kazanıyorsunuz.
Siyahtan sıkılanlar için mode önerisi

Spor kıyafetlerde ise yeşil, sarı yada turkuaz renkleri ile kombin edebilirseniz.

Siyahtan sıkılanlar için mode önerisi

Seçenekler çok. Giyinirken nereye gittiğinize ve nasıl bir intiba bırakmak istediğinizi düşünerek hareket edin.

Siyahtan sıkılanlar için mode önerisi

DİĞER HABERLER

İrem Uğursoy

İrem Uğursoy

İmaj Koçu ve Stil Danışmanı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir