Tarkan Güveloğlu'ndan zayıflatan bitki çayı

Tarkan Güveloğlu’ndan zayıflatan bitki çayı

Tarkan Güveloğlu zayıflama yardımcı olacak bazı bitkiler öneriyor. Kesinlikle tamamen zayıflatmadığını ama zayıflarken kilo vermenizi hızlandıracak bu bitkiler ile hedeflerinize daha çabuk ulaşabilirsiniz ve forma girebilirsiniz.

Tarkan Güveloğlu zayıflamaya yardımcı olabilecek bitkilerden bahsediyor. Zayıflama çaylarında genelde idrar söktüren, vücuttan su attıran ve bağırsak çalıştıran özellikler görüyoruz. Bitki çayları hızlı kilo verdiriyor gibi gözükse de aslından vücuttan atılan suyu hızlandırır, buda kilo verildiği hissine neden olur insanlarda.

Vücuttan çok fazla su atmak aslında iyi değildir. Çok fazla kullanılması zararlı olabilir. Tarkan Güveloğlu sizlere 5 bitki öneriyor. Bu bitki çayları yağ yakıcı özellikleri kanıtlanmış bitkiler.

Tok tutucu özelliği olan mate maprağı ve en masum ödem atma özelliği olan funda yaprağı çok önemlidir. Kilo vermek isterken hamur işlerine son vererek daha çok hareket etmeye başlayın.

Tarkan Güveloğlu beşi bir arada çay tarifini veriyor; 1 bardak suyun içine funda, biberiye, yeşil çay, kekik ve mate yaprağı koyuyoruz. 5 dakika demliyoruz ve yemekten yarım saat önceiçiyoruz. Neden yarım saat; mate yaprağı tok tuttuğu için yemekten önce içildiğinde size tokluk hissi verir.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir