Taylan Kümeli ile kahvaltıda diyet

Taylan Kümeli ile kahvaltıda diyet


Herkesin yakından takip ettiği diyetisyen Taylan Kümeli kahvaltıda çok farklı bir diyet menü öneriyor. Kahvaltı sofrasında Kümeli’ye göre peynirlerden domates ve salatalığa kadar her şey olmalı. Ancak Taylan Kümeli için nar ve armut ekleyerek tükettiği müsli kahvaltı sofrasının en başında yer alıyor.


Kahvaltı sofrasında ekmek kullanımında özellikle kepekli lavaş öneriyor. Çok ekmekli kahvaltıyı pek tercih etmiyor. Kahvaltılarda özellikle çikolata tüketilmemesini tavsiye eden Taylan Kümeli, çocuklarda obezite konusunda bu maddenin çok önemli olduğunu söylüyor.

Son olarak Taylan Kümeli sabah kahvaltısından  önce metabolizmasının hızlanması için kahvaltıdan önce mutlaka limonlu ılık su içtiğini söylüyor. Limonlu suyun içine karabiber ve keten tohumu da koyuyor ve güne metabolizmasını hızlandırarak başlıyor.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir