Tülin Şahin güzelliğini bu besinlere borçlu

Tülin Şahin güzelliğini bu besinlere borçlu


Oyuncu, manken Tülin Şahin, cildinin güzelliğini doğal besinlere borçlu. Güzel bir cilt için çok fazla para harcamanıza gerek yok ünlülerin de uyguladığı püf noktaları bilmek yeterli.

Tülin Şahin’den güzellik sırları:

  • Yüzünüzü temizlemek için sabah akşam çay kullanın.Çay aynı zamanda cildinizin sıkılaşmasını da sağlıyor.
  • Cildinizde doğal bir parlaklık sağlamak için pırasa suyunu kullanın.Sonrasında cildinizin nasıl parladığını göreceksiniz.
  • Günün yorgunluğunu atmak ve gözaltlarınızdaki şişlikler için kuru incir ve ıhlamur bulunmaz birer nimet. Kuru inciri yarıya bölüp göz kapaklarınıza koyun, 10 dakika bekletin.Arkasından da ıhlamur ile gözlerinize kompres yapın.
  • Yumuşak bir cilt için güzel bir bal maskesi: 1 elma, 1 muz, 1 yemek kaşığı bal.Meyveleri ezdikten sonra balı katın ve yüzünüze, göz çevreleri hariç, uygulayın. 15 dakika beklettikten sonra ılık suyla cildinizi yıkayın.Bu maskeyi haftada bir kez düzenli bir şekilde uyguladığınızda aradaki farkı göreceksiniz.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir