Ünlülerin çorba diyeti

Ünlülerin çorba diyeti


Ünlülerin uyguladığı diyet listesi, spor programı kısacası zayıflamak için neler yaptıkları her zaman merak konusu. Son zamanlarda en çok konuşulan ise ünlülerin çorba diyeti.

Hülya Koçyiğit, Gülben Ergen, Muazzez Ersoy gibi pek çok ünlü formunu korumak için uyguladığı çorba diyetini açıkladı. Peki bu çorbada neler var?

Hülya Koçyiğit çorba tarifini şöyle veriyor:

Lahana, kereviz, havuç, maydonoz, bezelye, kabak, biber gibi aklınıza gelebilecek tüm sebzeleri kullanarak yağ ve tuz kullanmadan çorba yapabilirsiniz. 3 gün boyunca sadece bu çorbayı tüketerek sadece akşamları yanında bir dilim kepekli ekmek tüketebilirsiniz.

Gülben Ergen çorbası:

Lahana, yeşil mercimek, kırmızı mercimek, pazı, maydonoz, dere otu, fesleğen gibi yeşillikler. Aynı şekilde tuzsuz ve yağsız.

Not: Ünlüler bu çorbaları bir diyetisyen eşliğinde uyguluyor. Bu nedenle siz de uygulamadan mutlaka bir diyetisyene danışmalısınız.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir