Uzman diyetisyenimiz şanslı takipçilerine danışma hediye ediyor!

Uzman diyetisyenimiz şanslı takipçilerine danışma hediye ediyor!

Sitemiz diyetisyenlerinden Gamze Şanlı Ak, instagram hesabı üzerinden kendisini takip eden 10 bininci, 15 bininci ve 20 bininci takipçisine ücretsiz diyetisyen desteği veriyor.

Moso Diyet ve Beslenme Danışmanlığı’nın sahibi Uzman Diyetisyen Gamze Şanlı Ak, sosyal medyayı en aktif şekilde kullanan nadir diyetisyenlerimiz arasında. Ve bunu danışanları için oldukça yararlı bir şekilde kullanıyor. Şimdi de ücretsiz diyetisyen desteği şansı tanıyor.

Gamze Şanlı Ak, hediyeyi kazanan takipçilerinden kan tahlili isteyecek. Kan şekeri, tiroid, kolestrol değerleri, insulin direnci gibi talihlilerle gelen kişiye özel bir beslenme planı çıkartacak ve bireyin ideal kilosuna kavuşmasına yardımcı olacak. Uzman Diyetisyen Gamze Şanlı Ak, danışanın vücut analiz cihazında ölçümlerini yaptıktan sonra programa başlayacak. Haftada kişinin kilo ve beslenme durumuna göre 1-3 kg arasında zayıflatmayı hedefleyen Ak, talihli ideal kilosuna ulaştıktan sonra koruma programıyla sağlıklı beslenme sürecini devam ettirecek.

Siz de Gamze Şanlı Ak’ı instagram hesabından takip edebilir, istediğiniz forma uzman eşliğinde kavuşabilirsiniz.

Gamze Şanlı Ak instagram hesabı: http://instagram.com/gamzesanliak

DİĞER HABERLER

Gamze Şanlı Ak

Gamze Şanlı Ak

Beslenme ve Diyet Uzmanı

One Comment

  1. Avatar
    Serpil Eskin
    06 Aralık 2014

    Inşallah oşanslı takipçilerden biri ben olurum Böyle bir şans verdiğiniz için çok teşekkür ederim Sevgilerimle iyi geceler.

    Cevapla

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir