Yılbaşında ne giyeceğinize hala karar vermediniz mi?

Yılbaşında ne giyeceğinize henüz karar vermediniz mi?

Yeni yıla sayılı günler kaldı, siz yılbaşı gecesi ne giyeceğinize hala karar veremediniz mi? Sitemiz imaj koçu İrem Uğursoy bu konuda çok önemli ipuçları veriyor. O gecenin en şıkı siz olabilirsiniz.

Yılbaşı yaklaşıyor, kendinizi şımartmak ve yakınlarınızı sevindirmek için yeni bir kıyafet seçtiniz mi? Peki ya aksesuar? Ne tarz aksesuarın size yakışacağını  düşündünüz mü? En sade elbiseyi bile ‘’doğru’’ aksesuarlarla çok şık bir hale getirebilirsiniz.

www.fazlakilo.com okurları için özel olarak oluşturduğum bazı kombinleri sunuyorum. Herkesin vücut tipi  farklı olduğu için kıyafetin fasonuna bakmayın. Önemli olan renklerin fikirleri. Fasonu ise yüz şeklinize ve vücut tipinize göre seçmelisiniz.

Siyah, altın ve kırmızı rengi :

fazla kg18 foto 1

Kırmızı, altın ve zumrut yeşili rengi :

fazla kg18 foto   2

Lacivert, zumrut yeşili ve altın rengi :

fazla kg18 foto  3

Lacivet, turuncu ve altın rengi :

aksesuarlar

Tarzınızı ve karakterinizi göstermeyen küçük küpelerden kaçının. Bu sene yılbaşı için kendinize büyük klips veya yüzük armağan edin.

Gelecek hafta farklı renkler üzerinde konuşacağız. Eğer seçmiş olduğunuz takım veya elbiseniz ile ilgili fikirlerimi öğrenmek istiyorsanız, yorum kısmına kıyafetinizin fotoğrafını veya detaylı bilgilerini yazabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

İrem Uğursoy

İrem Uğursoy

İmaj Koçu ve Stil Danışmanı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir