Yiyerek Kilo Verin

Yiyerek kilo verme

Yiyerek kilo verme konusunda çok az şey biliyoruz. Normalde yiyerek kilo verme denildiğinde buna inanmak zordur ancak yiyerek kilo vermek mümkündür. Düzenli olarak yemek yiyerek zayıflamak mümkün. Önemli olan yemek yeme periyotları.

Yiyerek kilo vermek konusunda bir kaç ip ucu yeterlidir. Düzenli olarak ve belirli saatlerde tüketilen besinler zayıflatır. Kısacası kahvaltı saatiniz, atıştırma saatleri, öğle yemeği, akşam üstü atıştırmaları ve akşam yemeği saatlerinizi netleştirin. Bu saatlerin dışında öğün tüketmeyin. Bol bol su içerek metabolizmanızı çalıştırın. Tam porsiyon yemeklerden vazgeçin.

Her yemeğin başında çorba için. Yemeklerden yarım saat sonra meyve ve yoğurt tüketin. Atıştırmalıkları yemek saatlerinin tam ortasında yemelisiniz. Bu tarz ufak önerilerle yiyerek kilo vermek mümkün.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir