Zayıflamak için bunları yapın

Zayıflamak için bunları yapın


Kilo vermek için yapılacak bir çok yöntem var. Siz kendi vücut yapınıza göre bir yöntem bulursanız hızlı ve sağlıklı kilo vermeniz mümkün olabilir. Her diyet herkesin üzerinde etki sağlamaz yani en iddialı diyet bile olsa sizi zayıflatmaya bilir. Bu nedenle farklı yollara başvurmalısınız.

Diyetle zayıflayamıyor ve kilo almaktan kurtulamıyorsanız kesinlikle ana öğünlerinize düzen sokmalısınız. Kahvaltısız  bir güne asla başlamayın, öğle yemeğinizi 12-13 saatleri arasında tüketin ve akşam yemeği en geç saat 19’a kadar yenmeli.

Öğünlerin dışında ara öğün takvimiz hazırlayın kendinize. Ana öğünlerin arasında ceviz, kuru yakısı, incir yada meyve tüketin. Bunları da sevmiyorsanız yoğurt yiyebilirsiniz.

Ara öğünün dışında egzersiz yapmalısınız. En kötü otobüs durağınızı uzatın yada işten yolunu uzatın. Size en yakın sporu yapmanın yollarını arayın. Kesinlikle sabah ve akşam yürüyüşlerine çıkın.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir