Zayıflamak için spor mu diyet mi?

Zayıflamak için spor mu diyet mi? sorusunu herkes kendine çok soruyor ama kimse detaylarını incelemiyor. İkisinin farklı şeyler hatta birbirinden çok uzak şeyler olduğunu önce belirtelim ki kimsenin aklı karışmasın. Zayıflamak için spor mu diyet mi sorusu aslında zayıflamak için bulunan bir bahanedir.

 

Zayıflamak için spor mu diyet mi? sorusunu soruyorsanız cevabı her ikiside! Diyet denilen kavram sağlıklı beslenmektedir. Elbette sadece diyetle zayıflayabilirsiniz hatta çok iyi zayıflayabilirsiniz ama sporla desteklemediğiniz sürece hem kalıcı olmaz hemde şekilsiz bir vücuda sahip olursunuz.

Alınan kilolar vücutta bazı deformasyonlar yaşatır, genişleyen vücut elbette zayıfladığında farklı duracaktır. Bu nedenle spor yaparak zindelik oranınızı arttırırken sarkıklardan kurtulabilir ve sıkılaşabilirsiniz. Özellikle kadınlar vücut sarkıkları konusunda ciddi sorunlar yaşamakta. Bu nedenle önerimiz bolca spor ve egzersiz yapmaları.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir