Zayıflamak istiyorum!

Zayıflamak istiyorum!


Zayıflamak istiyorum ne yapabilirim sorusunu kendinize sorduysanız artık ilk adımı atmışsınızdır. Özellikle “zayıflamak istiyorum” kararı alınana kadar doğru düzgün kilo verilmez. Aksine kişi kilo almaya devam eder. Hepinizin bildiği zayıflama önce karar vermekle başlar.

Zayıflamak istiyorum ne yapmalıyım sorunun hemen peşinden uzman bir diyetisyen cevabı gelir. Önce fiziğinizi analiz edebilecek uzman bir diyetisyene başvurun. Elbette kendi başınıza da kilo vermeniz mümkün ancak her işte olduğu gibi bu işte de işi uzmanına bırakmalısınız. Özellikle konu sağlık olunca bu daha ciddi önlemler almak gerektiği anlamına gelir.

Uzman bir diyetisyen kontrolünden sonra başlanan diyet kesinlikle sonuç verecektir. Özellikle obezite sınırı geçenler bu seçeneğini tercih etmelidirler. Zayıflamak istiyorum dediğinizde bu kararınız arkasında durun, göreceksiniz başaracaksınız.

Diyetisyene gitmeden zayıflamak istiyorum diyorsanız işiniz biraz zor ama imkansız değil. Öğünlerinizi yarıya düşürüp öğün saatlerinizi sabitleyin. Akşam 7’den sonra yada yatmadan 4-5 saat önce ana öğününüzü yemiş olun. Gün içinde bolca yürüyün ve bol bol su tüketin.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir