Zayıflatan İdeal Kahvaltı

Zayıflatan ideal kahvaltı

Sabah güne nasıl başlarsanız öyle devam eder derler, bu diyet içinde geçerli. Eğer formda kalmak yada forma girmek istiyorsanız sabah yediğiniz ilk öğün tüm gün yiyeceklerinizin göstergesidir. Kahvaltınızı sağlıklı yapın ki metabolizmanız gün iyi başlasın.

Kaçta kalkarsanız kalkın sabah kahvaltısı çok önemlidir. Atladığınız takdirde saçma sapan şeyler yemeye başlarsınız. Gün boyunca bu dengesiz beslenme sürer ve kilo almanız kaçınılmaz olur. Diyet yaparken kahvaltının önemi çok büyük. Örneğin hiç vaktiniz yok kahvaltı yapmaya, en hızlı şekilde halletmeniz gerekiyor kahvaltı işini. İşte size en ideal kahvaltı örneği;

İki dilim arasına 5 zeytin yada krem zeytin sürün, üzerine ekmeği kaplayacak şekilde çok kalın olmamak şartıyla beyaz peynir koyun, yağlı yağsız fark etmez yeter ki kaşar peyniri olmasın. Üzerine 1-2 ceviz tanesini serpiştirin. Kekik severseniz biraz da kekik serpin. Sonra orta boy kırmızı biberi yarısını bölün ve dilimin arasına yerleştirin. Ayrıca dilimler de çok kalın olmasın. Güzel sıkma bir meyve suyu da eklediğinizde günün en iyi öğünü bu olacaktır.

Bu karışım sizi öğlene kadar tok tutacak kadar güçlüdür. Öğlene kadar aç kalın demiyoruz, ancak kahvaltıyı ihmal etmemek için size en hızlı ve en vitaminli mini kahvaltı şeklini anlattık. Deneyin, ne kadar iyi bir kahvaltı şekli olduğunu göreceksiniz.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir