İzmir'de zayıflayanlar bir araya geldi

Zayıflayanlar İzmir’de bir araya geldi


İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Çiğli Devlet Hastanesi Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Semt Polikliniği bünyesindeki Obezite ve Diyet Polikliniği’nde Diyetisyen Emre Ongan önderliğinde daha önce kilo verenler ve diyete yeni başlayanlar bir araya geldi.

Bu yıl ilk kez düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. ‘İyi ki zayıfladım’ adlı toplantıya katılım oldukça yoğundu. Obezite ile mücadele için iyi bir adım olan etkinlikte Çiğli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Koçak, doğru ve düzenli beslenme alışkanlıkları ve öneminden bahsetti.

Zayıflama sürecine yeni girenlere örnek olmak adına, zayıflayan bireylerle yapılan toplantı motivasyon açısından oldukça değerli. Geleneksel olması planlanan toplantı, artan obezite oranlarının düşmesine de katkı da bulunacaktır.

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir