Zerrin Özer nasıl zayıflıyor?

Zerrin Özer nasıl zayıflıyor?


Zerrin Özer, Ender Saraç kontrolünde, sağlıklı bir şekilde zayıflamaya başladı. Ünlülerin zayıflama hikayeleri ve şekilleri oldukça özel!

 

Yıllardır kilolu olarak görmeye alıştığımız ünlülerin, bir bir zayıflamaya başlaması her göreni şaşırtıyor. Bunun en son örneği Zerrin Özer oldu. Ender Saraç eşliğinde zayıflama aşaması kaydeden Zerrin Özer’in diyet sırasında neler yaptığını, neler uyguladığını yazdık.

Ağırlıklı olarak az yağlı protein, bol yeşillik sebze ve bakliyat tüketti. Gün içinde bol sıcak su ve bitki çayı içti. Bazı sabahlar, müsli, yağsız süt ya da yoğurdun eşlik ettiği kahvaltılar etti. Sıkılmaması için bazen tam buğday ya da çavdar ekmeği yedi.
Bedenini tanıdı ona göre beslenmeye başladı. Tarçın, zencefil, zerdeçal ve keten tohumu tüketti. Hamur işlerini kesti. Her gün 1 saat spor yaptı. Tok karnına tatlı yemedi.

İşte Zerrin Özer’in diyet listesi:
Kahvaltı:
2 ince dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 3 parmak yağsız taze peynir
Ara :
1 kivi
Öğle:
1 kase mercimekli tavuk çorbası, 1 porsiyon haşlanmış kabak
Ara:
3-4 kaşık lıght yoğurt ve bol tarçın
Ara :
3 ceviz içi ve 1 yeşil elma
Akşam:
4 kaşık az sıvı yağlı, bol soğanlı, sarımsaklı, bulgur pilavı

DİĞER HABERLER

Fazla Kilo

Fazla Kilo

Sağlıklı yaşamak, yaşam standartlarınızı yükseltmek, yüksek enerjiye ulaşmak ve mutlu olmak için fazla kilolarınızdan kurtulun. UYARI: İçeriklerimiz tamamen öneri niteliğindedir. Uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir